Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:42
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   15:43
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   15:44
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   15:45
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   15:46
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   15:47
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   15:50
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:51
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:52
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   15:54
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:57
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:59
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:00
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:01
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:02
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:03
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:04
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:06