Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:30
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   13:31
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   13:32
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   13:33
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   13:34
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:35
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:38
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:39
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:40
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   13:42
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:45
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:47
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:48
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:49
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:50
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:51
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:52
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 13:54