Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:57
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   15:58
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   15:59
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   16:00
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   16:01
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:02
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:05
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:06
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:07
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   16:09
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:12
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:14
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:15
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:16
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:17
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:18
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:19
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:21