Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:41
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:42
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:43
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:44
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:45
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:46
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:47
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:49
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:52
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:54
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:55
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   15:56
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   15:59
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:01
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:02
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:03
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:04
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:05
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:07
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:12