Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:12
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   16:13
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   16:14
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   16:15
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   16:16
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:17
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:20
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:21
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:22
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   16:24
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:27
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:29
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:30
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:31
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:32
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:33
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:34
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:36