Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:16
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:17
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:18
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:19
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:20
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:21
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:22
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:24
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:27
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:29
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:30
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:31
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   14:34
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   14:36
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   14:37
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   14:38
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   14:39
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   14:40
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:42
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:47