Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:36
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:37
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:38
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:39
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:40
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:41
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:42
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:44
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:47
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:49
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:50
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   15:51
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   15:54
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   15:56
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   15:57
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   15:58
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   15:59
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:00
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:02
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:07