Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:07
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   16:08
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   16:09
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   16:10
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   16:11
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:12
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:15
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:16
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:17
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   16:19
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:22
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:24
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:25
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:26
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:27
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:28
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:29
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:31