Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:29
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:30
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:31
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:32
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:33
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:34
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:35
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:37
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:40
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:42
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:43
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:44
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:47
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   13:49
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   13:50
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   13:51
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   13:52
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   13:53
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:55
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:00