Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:56
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:57
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:58
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:59
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:00
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:01
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:02
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:04
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:07
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:09
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:10
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:11
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:14
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:16
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:17
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:18
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:19
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:20
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:22
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:27