Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:23
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:24
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:25
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:26
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:27
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:28
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:29
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:31
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:34
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:36
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:37
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:38
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:41
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   13:43
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   13:44
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   13:45
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   13:46
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   13:47
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:49
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 13:54