Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:51
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:52
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:53
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:54
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:55
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:56
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:57
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:59
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:02
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:04
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:05
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:06
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:09
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:11
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:12
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:13
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:14
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:15
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:17
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:22