Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:22
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   16:23
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   16:24
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   16:25
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   16:26
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:27
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:30
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:31
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:32
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   16:34
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:37
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:39
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:40
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:41
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:42
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:43
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:44
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:46