Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:25
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   13:26
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   13:27
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   13:28
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   13:29
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:30
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:33
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:34
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:35
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   13:37
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:40
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:42
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:43
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:44
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:45
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:46
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:47
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 13:49