Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:06
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:07
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:08
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:09
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:10
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:11
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:12
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:14
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:17
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:19
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:20
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:21
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   14:24
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   14:26
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   14:27
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   14:28
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   14:29
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   14:30
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:32
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:37