Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:52
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   15:53
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   15:54
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   15:55
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   15:56
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   15:57
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:00
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:01
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:02
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   16:04
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:07
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:09
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:10
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:11
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:12
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:13
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:14
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:16