Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:47
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   15:48
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   15:49
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   15:50
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   15:51
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   15:52
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   15:55
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:56
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:57
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   15:59
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:02
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:04
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:05
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:06
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:07
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:08
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:09
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:11