Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:10
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   13:11
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   13:12
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   13:13
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   13:14
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:15
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:18
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:19
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:20
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   13:22
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:25
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:27
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:28
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:29
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:30
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:31
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:32
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 13:34