Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:51
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:52
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:53
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:54
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:55
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:56
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:57
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:59
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:02
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:04
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:05
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:06
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   14:09
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   14:11
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   14:12
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   14:13
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   14:14
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   14:15
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:17
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:22