Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:17
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:18
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:19
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:20
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:21
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:22
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:23
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:25
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:28
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:30
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:31
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:32
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:35
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   13:37
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   13:38
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   13:39
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   13:40
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   13:41
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   13:43
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 13:48