Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:46
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:47
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:48
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:49
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:50
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:51
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:52
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:54
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:57
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:59
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:00
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:01
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:04
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:06
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:07
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:08
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:09
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:10
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:12
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:17