Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:35
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:36
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:37
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:38
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:39
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:40
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:41
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:43
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:46
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:48
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:49
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:50
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:53
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   13:55
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   13:56
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   13:57
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   13:58
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   13:59
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:01
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:06