Detail spoje » Bus 36
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:36
1 Bory Interaktivní plán dopravy   13:38
1,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:38
4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:43
4,6 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   13:44
5,1 Staré letiště Interaktivní plán dopravy   13:45
5,3 Daiho Interaktivní plán dopravy   13:46
5,9 Obchodní Interaktivní plán dopravy   13:47
6,5 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   13:48
7,6 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy 13:51