Detail spoje » Bus 36 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   14:06
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:08
1,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:09
1,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:10
2,3 Morseova Interaktivní plán dopravy   14:11
3,1 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   14:12
3,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:14
4,2 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:15
6,1 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:18
6,6 Bory Interaktivní plán dopravy 14:19  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;