Detail spoje » Bus 36 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:43
0,5 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:44
0,9 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:45
1,4 Morseova Interaktivní plán dopravy   14:46
2,2 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   14:47
2,9 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:49
3,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:50
5,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:53
5,7 Bory Interaktivní plán dopravy 14:54  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;