Detail spoje » Bus 36 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   15:26
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   15:28
1,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   15:29
1,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:30
2,3 Morseova Interaktivní plán dopravy   15:31
3,1 Plochá dráha Interaktivní plán dopravy   15:32
3,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:34
4,2 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:35
6,1 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:38
6,6 Bory Interaktivní plán dopravy 15:39  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;