Detail spoje » Bus 26 L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:58
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:58
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:03
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:04
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:06
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   16:07
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:08
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:13
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 16:15  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;