Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   17:22 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:22 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:25
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:26
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   17:28
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:30
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:31
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:33
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:36
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 17:38