Detail spoje » Bus 26 L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:43
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:43
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:48
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:49
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:51
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   16:52
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:53
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:58
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 17:00  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;