Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:10
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:11
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   17:13
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:16
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   17:17
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:18
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:19
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:20
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:22
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:25
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 17:27