Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:00
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:01
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   14:03
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:06
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   14:07
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:08
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:09
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:10
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:12
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:15
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 14:17