Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:13
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:13
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:18
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:19
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:21
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   16:22
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:23
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:28
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 16:30  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;