Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:13
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:13
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:18
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:19
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:21
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   17:22
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:23
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:28
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 17:30  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;