Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:40
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:41
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   17:43
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:45
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   17:46
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:47
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:48
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:49
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:51
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:54
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 17:56