Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:15
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   18:15
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   18:20
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   18:21
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   18:23
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   18:24
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   18:25
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   18:30
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 18:32  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;