Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   19:35
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   19:35
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   19:40
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   19:41
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   19:43
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   19:44
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   19:45
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   19:49
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 19:51  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;