Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   20:00
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   20:01
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   20:03
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   20:05
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   20:06
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   20:07
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   20:08
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   20:09
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:11
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   20:14
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 20:16