Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   20:55 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   20:55 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   20:58
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   20:59
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   21:01
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   21:03
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   21:04
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   21:05
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   21:06
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   21:07
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:09
11,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   21:12
12,1 Bory Interaktivní plán dopravy 21:14