Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:28
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:28
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:33
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:34
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:36
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   16:37
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:38
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:43
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 16:45  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;