Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:55
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   18:55
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   19:00
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   19:01
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   19:03
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   19:04
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   19:05
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   19:09
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 19:11  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;