Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   19:15
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   19:16
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   19:18
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   19:20
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   19:21
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   19:22
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   19:23
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   19:24
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   19:26
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   19:29
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 19:31