Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   14:27 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   14:27 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:30
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:31
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   14:33
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:36
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   14:37
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:38
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:39
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:40
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   14:42
11,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:45
12,1 Bory Interaktivní plán dopravy 14:47