Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:04
0,6 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:05
1,2 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:06
1,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:08
2,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:10
3,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:11
3,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:13
3,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:14
4,6 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:16
5,5 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:18
6,4 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:20
7,1 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:22
8 Bory Interaktivní plán dopravy   13:24
8,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:24
11 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:29
11,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:31
12,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:32
12,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:33
13,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:34
14,7 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:37