Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:52
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:53
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:54
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:55
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:57
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:58
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:01
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   14:03
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:04
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:05
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:07
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:08
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:10
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:12
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:13
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:14
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:16
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:17
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:19
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:20
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:22
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:23
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:24
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:25
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:25
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:26
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:27
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:28
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:29
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:31
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:33
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:34
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:36
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   14:37
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:39
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:42
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:45