Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:37
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:38
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:39
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:40
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:42
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:43
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:46
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:48
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:50
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:51
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:53
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:54
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:56
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:59
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:00
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:01
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:04
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:05
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:07
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:08
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:10
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:11
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:13
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:13
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:14
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:15
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:16
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:17
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:19
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:21
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:23
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:24
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:26
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:27
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:29
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:32
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:36