Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   12:58
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   12:59
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:00
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:01
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:03
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:05
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:06
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:06
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:07
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:08
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:08
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:11
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:12
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:13
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:15
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:16
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:18
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:20
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:21
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:23
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:25
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:27
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:29
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:31
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:33
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   13:35
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:35
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:40
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:42
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:43
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:44
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:45
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:48