Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:59
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:00
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:01
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:02
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:04
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:05
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:08
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   17:10
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:12
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:13
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:15
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:16
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:18
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:20
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:21
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:22
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:25
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:26
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:28
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:29
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:31
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:32
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:34
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:34
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:35
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:36
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:37
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:38
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:40
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:42
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:44
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:45
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:47
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:48
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:50
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:53
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:57