Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   14:18
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:19
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:20
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:21
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:23
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:25
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:26
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:26
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:27
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:28
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:28
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:31
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:32
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:33
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:35
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:36
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:38
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:40
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:41
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:43
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:44
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:46
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:48
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:50
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:51
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:53
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:53
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:58
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:00
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:01
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:02
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:03
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 15:06