Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:07
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:08
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:09
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:10
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:12
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:13
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:16
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   15:18
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:20
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:21
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:23
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:24
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:26
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:28
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:29
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:30
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:33
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:34
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:36
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:37
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:39
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:40
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:42
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:42
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:43
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:44
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:45
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:46
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:48
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:50
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:52
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:53
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:55
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   15:56
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:58
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:01
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:05