Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:25
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:26
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:29
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:33
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:34
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:35
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:36
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:38
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:40
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:42
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:42
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:43
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:44
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:44
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:47
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:48
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:49
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:51
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:52
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:54
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:56
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:57
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:59
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:00
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:02
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:04
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:06
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:07
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   17:09
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:09
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:14
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:16
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:17
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:18
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:19
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:22